Na víkendovom programe boli muži v domácom prostredí aj starší žiaci v Novákoch

V druhý novembrový víkend sa v Topoľčanoch odohralo 5. a 6. kolo vodnopólovej extraligy mužov. V predohrávke 6. kola sa PIRANE v piatok večer stretli so sršňami z ČH Hornets Košice, ktorým vysoko podľahli 30:3. V sobotu si Topoľčanci zmerali sily s ŠKP Modrí draci Košice. Zápas s drakmi s niesol vo vyrovnanom hernom tempe, kde si v prvej štvrtine zápasu viedli lepšie PIRANE avšak v druhej štvrtine sa podarilo Košičanom odskočiť na rozdiel 4 gólov. V tretej časti zápasu sa PIRANA do súpera zahryzli a súper v tejto časti zápasu nedokázal skórovať za to PIRANE dva krát presne vsietili. V poslednej časti zápasu sa PIRANE na drakov už nedokázali dotiahnúť. A zápas tak skončil 8:14 v prospech hostí.

Výsledky:

10.11.2017 (piatok)

PIRANA SC Topoľčany – ČH Hornets Košice 3:30 (1:4, 0:9, 0:7, 2:10)

Góly: Ďurček – 2, Antala – 1

11.11.207 (sobota)

PIRANA Sport Club Topoľčany – ŠKP Modrí draci Košice 8:14 (3:2, 1:6, 2:0, 4:6)

Góly: Daňo, Kompaník, Ďurák, Kolář, Slašťan, Ďurček, Štefanec – 1.

Zostava: Porubský, Stanko, Kompaník, Kolář, Vančo E., Vančo P., Antala, Bielopotocký, Ďurák, Ďurček, Štefanec, Slašťan, Daňo, Rušiti

Na víkendovom programe boli aj starší žiaci PIRANA Sport Clubu Topoľčany, tí sa od piatky zúčastnili 1. kola Zimných majstrovstiev starších žiakov v Novákoch. V aktuálnej sezóne 2017/2018 môžu štartovať v súťaži staršich žiakov chlapci narodení v roku 2003 a mladší. Team PIRANA Sport Clubu tvorí partia chlapcov až na jednu výnimku, ktorí sú narodení v roku 2004, 2005 a 2006.

PIRANA si postupne zmerala sily od piatka z Bratislavou, Komárnom, Žilinou, Novákmi a Piešťanmi. Spomedzi týchto súperov topoľčianska U15 zdolala Komárno.

Na starších žiakov PIRANE čaká začiatkom decembra ešte druhé kolo Zimných majstrovstiev v Novákoch, v ktorom si zmerajú sily s ČH Hornets, ŠKP Modrí draci, Slávia PU Prešov, Esá Žilina a PVK Vrútky.