7. kolo Pharma Group Extraligy

V sobotu 14.11.2015 sa v Topoľčanoch na mestskej krytej plavárni odohralo 7. kolo Pharma Group Extraligy. Topoľčany privítali vo v domácom prostredí „tabuľkového suseda“, KVP Komárno. O tom žeto bolo skutočné derby svedčí aj výsledok zápasu 10:11. Počas tohto zápasu bolo uznaných až 26 osobných chýb – z toho bolo 9 pokutových hodov, 1 vylúčenie do konca zápasu s náhradníkom a jedno vylúčenie za brutalitu na strane Komárna.

Pirana SC Topoľčany – KVP Komárno 10:11 /1:3, 3:3, 5:2, 1:3/

Najviac gólov: Vančo 7

Úvod zápasu patril Komárnu, keď po prvej štvrtine viedlo Komárno 1:3. Druhá štvrtina bola vyrovnaná, v 14. Minúte bol hráč Komárna vylúčený do konca zápasu z náhradníkom za hrubosť. Stav však zostával stále prijateľnejší pre Komárno. Na začiatku tretej časti došlo opäť k vylúčeniu hráča Komárna do konca zápasu, tento krát za brutalitu. V tejto časti hry Topoľčany zabrali a štvrtinu vyhrali 5:2. Štvrtá časť zápasu začala s výsledkom 9:8 v prospech Pirane, avšak nepodarilo sa udržať tento najtesnejší náskok , a Pirana SC Topoľčany podľahla Komárnu 10:11.

Zostava:Úradník – Lukačovič, Daňo, Murčo, Neuman, Michalides, Ďurák, Vančo, Antala Michal, Antala Matej, Michalík, Štefanec, Rušiti, Bečka

Tréner:Vladimír Turček

Vedúcidružstva: Peter Gáfel