Topoľčany prehrali s KVP Nováky

Výsledok:
Pirana SC Topoľčany 8 : 17 KVP Nováky /3:6,0:3, 1:5, 4:3/
Najviac gólov: Daňo, Lacika, Aliu po 2

Skóre zápasu otvorili v prvej minúte hostia z Novák. Následne však Topoľčany získali výhodu pokutového hodu, ktorý Lacika presvedčivo premenil. Následne však Nováky dokázali odskočiť keď už na konci tretej minúty zápasu viedli 2:4. Po prvej štvrtine Nováky viedli3:6. Druhá štvrtina zápasu priniesla do hry náboj a emócie. Keď bol v desiatej minúte vylúčený bez náhradníka náš útočník Samuel Lacika. Podľa pravidiel vodného póla museli hrať Topoľčany štyri minúty oslabenie o jedného hráča. Počas tejto presilovej hry dokázali Nováky zvýšiť svoj náskok o tri góly a v polovici zápasu bol stav 3:9 v prospech Novák. Súper však aj v tretej časti zápasu dokázal zvyšovať svoj náskok a „Pirane“ dokázali odpovedať Nováčanom až v devätnástej minúte zápasu 4:12. Po tretej štvrtine bol stav 4:14.Posledná štvrtina priniesla viacej gólov ale Topoľčany už nedokázali jasne kontrovať Nováčanom. Zápas sa skončil 8:17 v prospech KVP Nováky.

Zostava: Šomšág, Porubský – Rybnikár, Daňo,Murčo, Cabaj, Michalides, Lacika, Antala, Aliu, Grman, GažíkTréner: Miroslav Gogola