Michal Rybnikár

S vodným pólom začal ako 6 ročný pod vedením trénera Bohuša Ondrašku až do 10 rokov pod ktorým sa Topoľčany stali majstrami Slovenska.

Ako 11 sa dostal pod ruky trénera Jána Bohata kde opäť v kategórii 11 ročný sa stal vicemajstrom SR. následne v mládežníckych kategóriách sa vystriedalo mnoho trénerov - Marek Gális, Martin Rybnikár, Vladimír Turček, Juraj Ozábal, Juraj Michalides.

Jeho skutočná kariéra začala až príchodom Miroslava Gogolu, ktorý priniesol do Topoľčian iný štýl vodného póla. Pod vedením Miroslava Gogolu dosiahol viacero úspechov. či už v reprezentácii alebo v klubovom pôsobení.

Do mužskej kategórie sa zapísal ako 15 ročný.

K jeho reprezentačné úspechy patrí aj kvalifikácia na prvé európske olympijských hrách v Baku 2015, kde SR dosiahla 12. miesto.

V roku 2016 odišiel do Anglicka kde hrával za tým Solihull za mužskú kategóriu s ktorou sa stal vicemajster anglickej Národnej ligy a juniorskú kategóriu, kde sa stal najlepším strelcom ligy a tým dopomohol tímu k zisku titulu majstrov Anglicka.

K zahraničným úspechom patrí aj 3. miesto v Ćeskej Národnej lige za rok 2018.

Trénerskú kariéru začal už ako 17 ročný v roku 2018 ako tréner mládežníckych kategórii a však stále je aktívnym hráčom klubu PIRANA Sport Club Topoľčany.