NOVINKY

Pirane s víťazstvom nad KVP Komárno

Pirane s víťazstvom nad KVP Komárno

Cez víkend 13.mája 2017 sa na mestskej krytej plavárni v Topoľčanoch odohral súboj vodnopólovej extraligy mužov, kde sa vo štvrtom kole v skupine B stretli domáce PIRANE s KVP Komárno. V predposlednom domácom zápase boli práve PIRANE úspešnejšie.

Čo s 2% z dane? Tlačivo na stiahnutie TU.

Čo s 2% z dane? Tlačivo na stiahnutie TU.
Podporte naše mladé talenty darovaním 2% z Vaších daní.

Dôležité termíny:
-  do 31. marca 2017 - Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (FO), ktorí podávajú daňové priznanie + podanie daňových priznaní právnickými osobami- Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania.

- do 30. apríla 2017 - Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)

Popis krokov pre venovanie 2% z dane


Ak ste zamestnaní:

1.   Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
2.   Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
3.   Najneskôr do 30.apríla 2017 pošlite/doručte formuláre daňovému úradu v mieste vášho bydliska.

PIRANA SPORT CLUB, Tovarnícka 1, 95501 Topoľčany


Občianske združenie - IČO: 36 108 472

Ď A K U J E M E !!! 

Štít mesta Topoľčany 2016

Štít mesta Topoľčany 2016
V druhej polovici septembra od 23.9. do 24.9.2016 sa uskutočnil 55. ročník medzinárodného turnaja vo vodnom póle o Štít mesta Topoľčany 2016.

SLOVENSKÝ POHÁR 2016

SLOVENSKÝ POHÁR 2016
Na prelome mesiacov September a Október sa v NVC v Novákoch a v Piešťanoch uskutočnil SP 2016 / 2017.
Naši zverenci boli zaradení do A skupiny v Novákoch

Slovenský pohár žien

Slovenský pohár žien
Počas prvého decembrového víkendu 5. 12. 2015 sa v Topoľčanoch uskutočnil Slovenský pohár žien vo vodnom póle. Topoľčany si v dvoch stretnutiach zmerali sily so Sláviou UK Bratislava a s KVP Kúpele Piešťany.Topoľčanom sa napriek bojovnému výkonu nepodarilo obhájiť Slovenský pohár z minulého ročníka a skončili zo striebornými medailami.

9. Kolo Pharma Group Extraligy

9. Kolo Pharma Group Extraligy
Mužská Pharma Group Extraligy pokračovala 5. decembra svojím 9. kolom. Muži Pirana SC Topoľčany vycestovali do Košíc na zápas proti ŠKP Modrí draci Košice.

Víkendový program Pirana SC Topoľčany

Víkendový program Pirana SC Topoľčany
S nadchádzajúcim víkendom sa klub Pirana SC Topoľčany chystá na Slovenský pohár žien. Taktiež aj mužská zložka vycestuje do metropoly východu - Košíc na zápas proti ŠKP Modrí draci Košice.

Slovenský pohár žien opäť v Topoľčanoch

Slovenský pohár žien opäť v Topoľčanoch
Už v tradičnom decembrovom termíne sa opäť uskutoční Slovenský pohár žien vo vodnom póle, ktorý každoročne otvára súťažnú sezónu kategórie žien. Organizácia Slovenského Pohára ktorý sa bude konať 5. decembra 2015 na Mestskej krytej plavárni v Topoľčanoch bola tento rok prisúdená PIRANA Sport Clubu Topoľčany. Domáce Pirane sa stretnú v bojoch o obhajobu Slovenského pohára s tímom z KVP Kúpele Piešťany a Sláviou UK Bratislava.

7. kolo Pharma Group Extraligy

7. kolo Pharma Group Extraligy
V sobotu14.11.2015 sa v Topoľčanoch na mestskej krytej plavárni odohralo 7. kolo Pharma Group Extraligy. Topoľčany privítali vo v domácom prostredí „tabuľkového suseda“, KVP Komárno. O tom, že to bolo skutočné derby svedčí aj výsledok zápasu 10:11. Počas tohto zápasu bolo uznaných až 26 osobných chýb – z toho bolo 9 pokutových hodov, 1 vylúčenie do konca zápasu s náhradníkom a jedno vylúčenie za brutalitu na strane Komárna.