25. september 2015 /piatok/

Pirana SC Topoľčany
– KVP Kúpele Piešťany 16:11 /5:2, 2:3, 6:4, 3:2/

Najlepší strelci: Lacika - 6, Michalides, Murčo, Daňo – 3

V úvodnom zápase sa Topoľčany predstavili proti súperovi z neďalekých Piešťan. Už v prvej štvrtine si Pirana vypracovala náskok v podobe troch gólov, 5:2. Avšak druhú štvrtinu lepšia zvládol tím z Piešťan, keď sa skončila štvrtina 2:3 v prospech Piešťan. V polovici zápasu skóre zostalo priaznivejšie pre Topoľčany. V tretej a štvrtej časti zápasu Pirana už len korigovala svoj náskok. Zápas dotiahol tím Pirane do víťazného konca 16:11.

PVK Vrútky – Pirana SC Topoľčany „B“ 17:6 /3:2, 6:1, 5:1, 3:2/

26. september 2015 /sobota/

– Pirana SCTopoľčany „B“ 14:7 /4:2, 0:2, 7:3, 3:0/

Najlepší strelci: Lacika 4, Michalides 3

V domácom derby sa stretol topoľčiansky „A“ – tím proti tímu Topoľčian „B“. Zápas sa niesol vo veľmi bojovnom duchu. Pirana SC Topoľčany si v prvej štvrtine zápasu vytvoril náskok na 4:2. Topoľčany „B“ však v druhej časti zápasu sa dotiahli na 4:4. Stav zápasu bol teda v polovici vzácne vyrovnaný. Topoľčianske „A-čko“ si od polovice presvedčivo budovalo svoj náskok a na konci zápasu svietil na tabuli stav 14:7.

PVK Vrútky– KVP Kúpele Piešťany 11:10 /2:1, 4:1, 3:4, 2:4/

KVP Kúpele Piešťany – Pirana SC Topoľčany „B“ 12:7 /3:2, 3:3, 5:1, 1:1/

– PVK Vrútky 12:9/4:3, 3:2, 3:3, 2:1/

Najlepší strelci: Daňo – 5, Lacika, Murčo 2

Topoľčany sa proti tímu z Vrútok postavili v polovici septembra na Slovenskom pohári, avšak neúspešne, keď podľahli len veľmi tesne 10:9. Na turnaji o Štít mesta Topoľčany si mohli svoje renomé napraviť, čo sa im aj podarilo. Do zápasu nastúpili odhodlane a od začiatku budovali mierny náskok, aj keď každá štvrtina bola pomerne vyrovnaná, zápas sa skončil 12:9 v prospech Topoľčian a tak sa Pirana SC mohli tešiť z triumfu na turnaji o Štít mesta Topoľčany.

Tabuľka:
1. Pirana SC Topoľčany                                  3             3             0             0             42:27                    9 b

2.PVK Vrútky                                                 ´   3             2             0             1             37:28                     6 b
3.KVP Kúpele Piešťany                                    3             1             0             2             34:39                     3 b
4.Pirana SC Topoľčany „B“                              3             0             0             3             43:20                     0 b

Najlepší strelec: Samuel Lacika – 12 gólov /Pirana SC Topoľčany/

Najlepší hráč: Stanislav Vaňo /PVK Vrútky/

Najlepší brankár:  Roman Klampár /KVP Kúpele Piešťany/

Zostava: Porubský – Michalík, Daňo,Murčo, Ďurček, Michalides, Lacika, Géci, Aliu, Gažík, Antala Matej, Antala Michal, Klobučník