1. turnaj nadstavbovej časti Pharma Group Extraligy mužov - Topoľčany

12. 4.2014 /sobota/
PiranaSC Topoľčany 11
: 2 PVK Vrútky (0:1, 2:1, 3:0, 6:0)
Topoľčany v prvom zápase barážového turnaj privítali vo svojom bazéne celok z PVK Vrútky. Úvod zápasu všakTopoľčancom nevyšiel, nakoľko po prvej štvrtine, prehrávali nad Vrútkami 0:1.V druhej štvrtine zápasu však naši muži vsietili dva góly, načo Vrútky dokázali tiež odpovedať a v polovici zápasu bol stav nerozhodný 2:2. Od polovice zápasu však Pirana SC už nepripustila zdramatizovanie zápasu a stretnutie uchopila pevne do svojich rúk, keď tretiu štvrtinu prestrieľali PVK Vrútky 3:0 a v poslednej časť zápasu 6:0.

PiranaSC Topoľčany 8 : 8 KPŠ Nereus Žilina(2:4, 5:1, 1:1, 0:2)
Topoľčany sa zo Žilinou stretli už v extralige, v tabuľke súperili o predposledné miesto.Tento zápas teda priniesol zaujímavé momenty. Štart zápasu však Topoľčancom opäť ušiel, keď po prvej štvrtine viedli Žilinčania 2:4. V druhej časti zápasu však Topoľčany zmobilizovali svoje sily, a Žilinu jasne prestrieľali 5:1. V polovici zápasu Pirane viedli 7:5. Tretia časť zápasu bola pomerne vyrovnaná, keď oba tímy vsietili počas  tejto štvrtiny len po jednom góle.V úvode štvrtej časti zápasu teda mali Topoľčany  na vrch a za stavu 8:6 sa mohli pustiť bojovať, resp. udržať cenné víťazstvo v tomto zápase.  Avšak finálna časť Topoľčancom nevyšla, keď KPŠ Nereus Žilina dokázala vsietiť dva góly na čo náš tím nedokázal odpovedať a zápas sa skončil remízou.

13.4.2014 /nedeľa
/
KVP Kúpele Piešťany 3 : 22 Pirana SC Topoľčany (0:2, 2:6, 0:5, 1:9)
Topoľčany mali počas celého zápasu jasne navrch oproti celku z KVP Kúpele Piešťany, vedenia sa ujali už v prvej štvrtine a nasledujúce tri štvrtiny to len potvrdili. Topoľčany si mohli napraviť chuť zo sobotnej remízy so Žilinou, čo sa im aj podarilo a súpera z KVP Kúpele Piešťany presvedčivo zdolali až s 19 gólovým rozdielom 3:22.