Pirana SC Topoľčany v 2. kole Pharmagroup extraligy potrápil nováčik ligy KVP Komárno

V piatok 9. 10. 2015 sa v Komárne odohrala predohrávka druhého kola Pharma Group Extraligy mužov. Pirana SC Topoľčany sa v druhom kole stretla s nováčikom ligy KVP Komárno.

KVP Komárno – Pirana SC Topoľčany 10:6 /2:2, 2:1, 4:0, 2:3/

Najviac gólov: Daňo 3, Michalides, Lacika, Gažík 1

Zápas sa začal vo veľmi vyrovnanom tempe. Skóre Topoľčian otvoril Lukáš Daňo. Topoľčany až do šiestej minúty v zápase viedli 0:1. Avšak Komárno vsietilo vyrovnávajúci gól a minútu na to ďalší. Topoľčany ale dokázali odpovedať vyrovnávajúcim gólom z pravačky kapitána Samuela Laciku. Prvá štvrtina skončila 2:2.

V druhej časti sa hrala pomerne vyrovnaná hra, ale po tejto štvrtine si Komárno vytvorilo najtesnejší náskok 4:3.

Od tohto momentu sa v tretej časti zápasu začalo Komárno naplno realizovať a nastrielalo Pirani 4 góly a Topoľčany  nedokázali odpovedať žiadnym. Po tretej štvrtine viedlo Komárno 8:3.

V poslednej časti však Pirana SC zabrala a štvrtú štvrtinu vyhrali 2:3, čo však už nestačilo na aktívneho nováčika ligy a Topoľčany prehrali 10:6.