Výsledok:

Pirana SC Topoľčany 10
: 8 KPŠ Nereus Žilina /2:1, 3:3, 3:1,2:3/
Najviac gólov: Daňo 3, Aliu 2

Topoľčany sa na Žilinu zodpovedne pripravili.Skóre zápasu otvorili domáci, keď v druhej minúte využili presilovú hru. Následne však Žilina dokázala vyrovnať. Topoľčany však odpovedali využitím vyloženej gólovej šance a na tabuli svietil stav po prvej štvrtine 2:1.Druhá štvrtina tiež priniesla vyrovnanú hru a v polovici zápasu viedol náš tím len s rozdielom gólu 5:4 V tretej časti zápasu však jasne dominovali Topoľčanci,  prestrieľali Žilinu, dá sa povedať, že táto štvrtina rozhodla o výsledku zápasu keď Topoľčany, nad Žilinou viedli už o tri góly 8:5. Do poslednej časti zápasu mohli teda Pirane vstupovať vo väčšej psychickej pohode a doviesť zápas do víťazného konca, Žilina však jasne nedokázala kontrovať topoľčianskym pólistom a naši pólistidržali zápas  vo svojich rukách. Na konci zápasu sa Topoľčany mohli tešiť zo zisku prvých bodov, keď zdolali Žilinu 10:8.

Komentár trénera: Na zápas zo Žilinou sme sa zodpovedne pripravili, chalani pristúpili zodpovedne k tréningovým jednotkám, v rámci prípravy sme absolvovali medzinárodný turnaj v Poľsku.  Boli sme odhodlaní vyhrať, čo sa nám aj podarilo. Vyzdvihol by som precíznu prácu v obrane, bojovnosťv útoku. Videli sme že ak sa dodržiavajú taktické pokyny vieme zápasy vyhrať.