Vodné pólo - 6. kolo extraligy mužov

Pirana SC Topoľčany : ČH Hornets Košice 10:14 /4:3, 1:3, 3:3, 2:5/

Najviac gólov: Rybnikár, Daňo, Michalides, Lacika po 2

Topoľčanci vstúpili do zápasu zodpovedne, dávali si pozor v obrane. Brankárska jednotka Dominik Porubský podržal svoj tím v úvode zápasu, keď s prehľadom vychytal prvý pokutový hod tohto zápasu. Prvá štvrtina sa skončila 4:3 v prospech Topoľčian. Počas druhej a tretej štvrtiny sa boj o víťaza tohto zápasu nerozhodol, domáci pólisti bojovali o výsledok, ČH Hornets si nedokázali vytvoriť podstatnejší náskok, dokázali odskočiť len na rozdiel gólu a do koncovej štvrtiny vstupovali za stavu 8:9 v prospech ČH Hornets Košice. Na začiatku sa však podarilo vyrovnať, Topoľčany premenili vyloženú šancu a v úvode poslednej časti zápasu viedli 10:9. Zápas tak zostal stále otvorený. Avšak po chybách v obrane a nepremenených šanciach Topoľčancov, tím z Košíc nepripustil prekvapenie tohto kola a odskočil na 10:14.

Zostava: Porubský, Šomšág - Daňo, Lacika, Grman, Michalides, Rybnikár, Koubský, Cabaj, Antala, Aliu, Štefanec, Gažík

6. Pirana SC Topoľčany 0

Ďalší zápas Topoľčany odohrajú v predohrávke siedmeho kola dňa 29.1. 2014 v proti Slávii UK Bratislava o 18:00 na plavárni Pasienky v Bratislave.