Mesto ocenilo Najúspešnejších športovcov za rok 2019

V utorok 25.2. 2020 sa uskutočnilo v Spoločenskom dome v Topoľčanoch slávnostné oceňovanie najúspešnejších športovcov mesta Topoľčany. Medzi športovcami nechýbali ani dravé PIRANE.

Oceňovalo sa vo viacerých kategóriách, prvé, druhé a tretie miesto:

Jednotlivci – seniori

Jednotlivci – juniori

Kolektív – seniori

Kolektív juniori

Športová osobnosť za rok 2019

Divácke hlasovanie – najobľúbenejší športovec.

Z pomedzi PIRANÍ sme získali viacero ocenení najúspešnejšieho športovca roka 2019.

V kategórii jednotlivci seniori získala prvé miesto a teda titul najúspešnejšieho športovca mesta Topoľčany naša stálica Andrea Podmaníková, ktorá získala začiatkom roka od Slovenskej plaveckej federácie ocenenie Najlepšej plavkyne Slovenska za rok 2019. Andrea sa slávnostného galavečera pre športové povinnosti nemohla zúčastniť, cenu za Andreu prevzal generálny manažér klubu Marek Gális.

V kategórii jednotlivci juniori nastala výnimočná situácia, kedy sa mesto rozhodlo udeliť dve druhé miesta najúspešnejších športovcov, na druhej priečke sa ocitli spolu dvaja športovci nášho klubu a to Tamara Dubná a Daniel Ondrčka. Daniel aj Tamara svojimi výkonmi v minulom roku boli účastníkmi Majstrovstiev Európy vo svojich vekových kategóriách.

Prvé miesto, a teda za najúspešnejší kolektív mesta Topoľčany v kategórii juniori si prevzal aj kolektív žiačok, ktorí v sa stal v roku 2019 Majstrom Slovenska, v zložení: Michaela Medeková, Tamara Dubná, Patrícia Solčanská, Petra Hrnková, Sandra Číšková, Sabina Kovačiková, Eliška Zelinková, Nikol Lovrantová, Lucia Novotná, Nela Zemanová, ale aj Júlia Savková a Michaela Vargová, ktoré sa slávnostného galavečera nemohli zúčastniť.

Gratulujeme nielen športovcom nášho klubu, ale rovnako aj všetkým ktorí sa svojimi výkonmi snažia vzorne reprezentovať nielen farby svojich klubov ale v neposlednom rade aj mesta Topoľčany. Dúfame, že ich to povzbudí do ďalšej svedomitej práce, ktorej výsledkom môže byť aj úspech.

Gratulujeme...