Zuzana Hýroššová

S vodným pólom začala v roku 1999 ako dvanásťročná. Pred tým sa krátko venovala gymnastike, ktorú však vymenila za plávanie. Po vzore staršieho brata si vybrala plávanie a neskôr tiež po jeho vzore aj vodné pólo.

Jej prvým trénerom bol Stanislav Janoušek a druhým, ktorý ju dlhé roky trénoval bol Igor Vestenický. V roku 2006 bola účastničkou Majstrovstiev Európy junioriek v ruskom Kirishi. Neskôr ju trénoval Ján Bohát a Marek Gális.

S vodným pólom ziskala viacero majstrovských titulov v mládežníckych a juniorských kategóriách. Viac násobne sa zúčastnila europských pohárových sútaží - Pohár Európských Majstrov s družstvom Vrútok v Sabadelli (Španielsko), Nice (Francúzsko), Nancy (Francúzsko).

V kategórii senioriek získala s družstvom Topoľčian Majstrovské tituly v rokoch 2012/2013 a 2013/2014, taktiež si aj s družstvom pripísali na konto víťazstvo v Slovenskom pohári.

Bola aj dlhodobou a stabilnou súčasťou ženskej vodnopólovéj reprezentácie, ktorú do roku 2018 viedla ako kapitánka.

Od roku 2013 až do súčasnosti sa venuje trénovaniu mládeže.

V roku 2016 absolovovala trénerský kurz a získala trénerskú licenciu -  I. kvalifikačného stupňa vodné pólo. V roku 2022 absolovala školenie pre plávanie pre deti so špeciálnymi potrebami.

V roku 2019 ako sa zvykne povedať zavesila po dvadsiatich rokoch plavky na klinec a venovala sa už len trénerskej činnosti. Avšak ako to už býva, buď s niečím prestanete úplne alebo vôbec, v roku 2023 zvesila plavky a opať háji farby Topoľčian v slovenských bazénoch.

Momentálne pracuje pri najmladšej vodnopólovej kategórii – prípravke, čo sú najmenšie deti u nás v klube, práve pri tejto kategóri by chcela zostať dlhodobo a vytvoriť mladým PIRANAM prostredie nielen na športový, ale aj celkový rozvoj, ako jej vytvorili všetci tréneri pod ktorých vedením trénovala.

Taktiež posobí pri Slovenskej vodnopólovej reprezentácii dievčat do 15 rokov, kde je asistentkou trénera Mareka Gálisa, ktorý je trénerom a generálnym manažérom v našom klube.