PIRANA CUP

V termíne 25. – 26. sa v Topoľčanoch odohral aj PIRANA CUP na krytej plavárni v Topoľčanoch, turnaj bol určený pre dievčatá 2004 a mladšie, ktorého sa zúčastnil tím dievčat z PIRANA Sport Club, KVP Kúpele Piešťany, Olympia Košice a mladší žiaci PIRANA Sport Club Topoľčany (2005 a ml.).

Na 25 metrovom krytom bazéne sa z víťazstva PIRANA Cup-u tešil tím dievčat z Piešťan, druhé miesto obsadili mladší žiaci PIRANA Sport Club Topoľčany, tretie miesto dievčatá PIRANA Sport Club Topoľčian a na štvrtej priečke tím Olympia Košice.

Výsledky:

PIRANA Sport Club Topoľčany – ml. žiaci PIRANA Sport Club Topoľčany 7:9 (3:2, 1:1, 0:4, 3:2)

PIRANA Sport Club Topoľčany – Olympia Košice 12:6 (1:2, 3:0, 4:2, 4:4)

ml. žiaci PIRANA Sport Club Topoľčany – KVP Kúpele Piešťany 7:10 (2:1, 1:4, 2:3, 2:2)

ml. žiaci PIRANA Sport Club Topoľčany – Olympia Košice 5:11 (1:3, 0:4, 3:1, 1:3)

PIRANA Sport Club Topoľčany – KVP Kúppele Piešťany 4:12 (0:5, 1:0, 0:6, 3:1)

KVP Kúpele Piešťany - Olympia Košice 16:0 (4:0, 3:0, 5:0, 4:0)

Slovo trénerky: „ Po začatí letnej prípravy sme mali naplánované sústredenie s tímom Olympia Košice, záver sústredenia spočíval v turnaji PIRANA Cup, ktorého sa zúčastnili okrem dievčenského tímu PIRANA Sport Club aj mladší žiaci nášho klubu, ďalej tím KVP Kúpele Piešťany a Olympia Košice. Na tomto turnaji sme obsadili tretie miesto, keď sme podľahli Majsterkám Slovenska z Piešťan a mladším žiakom nášho klubu.Na turnaji sa nám ukázali chyby ktoré treba odstrániť, boli to aj miestami aj školácke chyby, ale na druhej strane dievčatá potešili svojim nasadením a bojovnosťou, že aj napriek nepriaznivo vyvíjajúcemu stavu neprestali bojovať a ukázali aj herné situácie, ktoré už dlhodobejšie trénujeme.Turnaj hodnotíme kladne, nakoľko bol dobrou previerkou nášho tímu pred nadchádzajúcou sezónou.“