PIRANE odštartovali prípravu na novú sezónu

Medzi prvými kategóriami, ktoré začali prípravu 16. júla boli starší žiaci a kadetky so žiačkami. Postupne sa pridali mladší žiaci, muži a plavci, ktorí začali 1. augusta.

PIRANE ani v auguste nelenia, chlapčenská kategória starších žiakov vycestuje už túto nedeľu 12.8. 2018 do chorvátskeho Gradacu na desaťdňové sústredenie, následne aj mladé dievčatá absolvujú domáce sústredenie so sparingpartnerom – ŠG Olympia Košice od 20. - 25.8.2018 . Mužov čaká v prvý septembrový víkend 1.-2. septembra už tradičný turnaj „O ŠTÍT MESTA TOPOĽČANY“, ktorý sa v Topoľčanoch uskutoční už po 58 krát.

O tom, že v PIRANE nezaváhajú svedčí aj fakt, že či už ráno, pred verejnosťou, alebo po 19:00 sa topoľčianske kúpalisko naplní mladými športuchtivými PIRANAMI, ktoré s chuťou a odhodlaním naberajú silu a kondíciu na nastavajúcu sezónu.

Zaujímavosťou je, že v Topoľčanoch sa počas augusta pripravujú aj majstri sveta v kategórii Masters, ktorí sa od 26. augusta do 31. augusta 2018 zúčastnia Majstrovstiev Európy vo svojej vekovej kategórie. Masters odohrali aj priateľský zápas s topoľčianskymi starými pánmi, resp. Old Boys PIRANA Sport Club Topoľčany.