Pirane s víťazstvom nad KVP Komárno

Cez víkend 13. mája 2017 sa na mestskej krytej plavárni v Topoľčanoch odohral súboj vodnopólovej extraligy mužov, kde sa vo štvrtom kole v skupine B stretli domáce PIRANE s KVP Komárno.

V predposlednom domácom zápase boli práve PIRANE úspešnejšie.

PIRANA Sport Club – KVP Komárno 11:4 (3:0, 0:2, 3:1, 5:1)
Najviac gólov: Grman 5, Michalík 3

Skóre PIRANÍ otvoril už v prvej minúte stretnutia Gažík a takmer celá štvrtina sa niesla vo vyrovnanom hernom tempe. V poslednej minúte sa podarilo upraviť Grmanovi na 2:0 a dve sekundy pred koncom upravil Michalík svojou ľavačkou na 3:0. V druhej štvrtine sa podarilo Komárnu nepríjemne dotiahnuť na 3:2. Začiatok tretieho dejstva patril Topoľčanom, keď Michalík opäť presne zasiahol a Topoľčany navýšili na 4:2, aj keď sa Komárnu podarilo dotiahnuť narozdiel gólu na 4:3, dokázali PIRANE jasne odpovedať navýšením stavu na 5:3, od tohto momentu mali PIRANE zápas pevne vo svojich rukách a víťazstvo nad Komárnom už nepustili z rúk, keď v so záverečným hvizdom svietil na tabuli stav 11:4 v prospech Topoľčian.

Zostava: Porubský, Šantora – Vančo, Ďurček, Slaštan, Gažík, Michalides, Stanko, Cabaj, Antala, Grman, Michalík, Rušiti, Dojčár

Tréner: Vladimír Turček