Plavci na Veľkej cene Slovenska v Šamoríne

V dňoch 27.- 29.5. sa v šamorínskom komplexe X - Bionic konali medzinárodné preteky Veľká cena Slovenska. Náš klub reprezentovali A. Podmaníková , S. Hodál, M. Minárik, A. Fáber a N. Košelová. Andrea Podmaníková bola na pretekoch ocenená ako najlepšia plavkyňa SR za rok 2021.

Peter Kupec, plávanie: "Andrea sa návrate z univerzity prezentovala kvalitnými výkonmi a v disciplínach 50m a 100m prsia nenašla na pretekoch premožiteľku. Aj ostatní sa prezentovali veľmi kvalitnými výkonmi. M. Minárik prekonal slovenský rekord na 50m prsia, ktorý osem rokov držal iný plavec nášho klubu G.Kupec. Majo sa tri krát dostal do B-finále. N. Košelová sa taktiež dostala tri krát do B- finále a tak isto najkvalitnejší výsledok zaplávala na 50m prsia. A. Fáber sa dostal raz do B- finále na 200m prsia. S. Hodál sa síce do B - finále neprebojoval ani v jednej disciplíne, zato ma však potešil veľmi kvalitným časom na 100m kraul.

Na záver chcem poďakovať : p. Košelovej, p. Minárikovej , p. Hodálovi a s.Kišacovej za organizačné zabezpečenie akcie."