Kristína Lindtnerová

S vodným polom začala v dvanástich, pred tým sa venovala gymnastike, ktorú však pre problémy s chrbticou musela opustiť. S rodičmi hľadali šport ktorý by jej vyhovoval aj po zdravotnej stránke a tak sa dostala k vodnému pólu.

Počas jej aktívneho hrania precestovala veľa krajín za čo vďačí predovšetkým vodnému pólu.

Je účastníčkou kadetských Majstrovstiev Európy, kde mala možnosť viesť družstvo ako kapitánka, čo bol jej najkrajší štart do vodnopólovej reprezentácie.

Neskôr odohrala množstvo medzinárodných zápasov a turnajov z ktorých si odniesla veľké množstvo skúseností, ktoré využíva do dnes

V Topoľčanoch navštevovala gymnázium z ktorého si ako svoju ďalšiu cestu a smerovanie vybrala Fakultu telesnej výchovy a športu v Bratislave na Univerzite Komenského. V roku 2017 po ukončení vysokoškolského vzdelania v odbore učiteľstvo telesnej výchovy a trénerstvo (vodné pólo) sa začala v Topoľčanoch venovať ženskej zložke vodného póla.

Týmto smerom sa uberá dodnes.

V roku 2019 ukončila reprezentačnú činnosť, kde opäť viedla družstvo ako kapitánka, a do druhej fázy kvalifikácie na Majstrovstvá Európy 2020 postúpilo Slovensko z prvého miesta.